В Ізраїлі 5 мільйонів чоловік отримали хоча б одну дозу вакцини від коронавіруса. Без щеплень ще мільйон дорослого населення.
Про це повідомляє Times of Israel.
П’ятимільйонним пацієнтом стала 34-річна вагітна жінка. Вона отримала першу дозу вакцини Pfizer в місті Петах-Тіква. При процесі був присутній прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху.
Тепер в Ізраїлі залишився мільйон осіб без першої дози вакцини від коронавіруса. В країні планували спочатку вакцинувати шість мільйонів чоловік дорослого населення. Нетаньяху сподівається, що залишилися зможуть отримати свою щеплення до кінця березня.
Раніше повідомлялося, що Ізраїль в рамках кампанії з вакцинації від COVID почав вакцинувати палестинських арабів, які проживають в країні, але не мають статусу постійного жителя. Очікується, що щеплення отримають близько 100 000 чоловік.
Нагадаємо, що Ізраїль дозволив в’їзд для іноземців. РБК-Україна писало про правила та умови, які необхідно дотримуватися, щоб потрапити в цю країну.
пєсков назвав умови для зустрічі із Зеленським та представниками Трампа
"Нехай тече нафта": США та Іран уклали мирну угоду про припинення воєнних операцій
російські регіони тонуть у борговій ямі через війну - ЦПД