Кувейт завершив усі внутрішньодержавні процедури, необхідні для набрання чинності угодою про співробітництво з Україною у військовій та інших сферах. Про це повідомляє УНН із посиланням на заяву очільника МЗС України Андрія Сибіги в Telegram.
Деталі
Глава МЗС подякував керівництву Кувейту за підтримку та наголосив, що набуття чинності угодою відкриває новий етап двостороннього партнерства.
Набрання чинності цією Угодою ознаменовує новий етап українсько-кувейтського партнерства у військово-технічній, оборонній та безпековій сферах. Вона створює можливості для реалізації спільних проєктів, обміну досвідом і сучасними технологіями, а також поглиблення нашого стратегічного діалогу
За словами міністра, ця угода є частиною ширшої стратегії України щодо розвитку співпраці з державами Перської затоки. Він також наголосив, що документ є “своєчасною відповіддю” на триваючі повітряні атаки Ірану проти Кувейту та інших країн регіону.
Учергове висловлюємо повну солідарність із Державою Кувейт та іншими членами РСАДЗ. Рішуче засуджуємо будь-які посягання на суверенітет і територіальну цілісність Кувейту та інших держав Ради співробітництва арабських держав Затоки
ППО та ракети для Patriot. Німеччина надасть Україні ще 400 млн дол військової допомоги
Суд у Мадриді зобов'язав дружину прем'єра Іспанії здати паспорт і відвідувати судові засідання
У Польщі розповіли, що буде з повернутим Зеленським Орденом Білого Орла
Румунія запровадила систему протидії дронам Merops