Перший замглави фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявив, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль завтра може внести подання до Верховної ради на призначення міністра енергетики. На цю посаду фракція пропонує віце-президента НАЕК “Енергоатом” Германа Галущенка.
Про це він сказав у ході брифінгу.
Новина доповнюється
У Навроцького відповіли на критику щодо ордена Білого Орла
Зеленський обговорив з Патріархом Варфоломієм удари по Києво-Печерській лаврі та запросив його в Україну
Зеленський пропонував путіну зустріч на саміті G7
Україну не можна втягувати у внутрішню політику Польщі, а історичні питання мають вирішувати історики - Сибіга