Сумська область незабаром може вийти з “червоної” зони епідемічної небезпеки. Міністерство охорони здоров’я вже готує відповідне подання про виведення області.
Про це під час брифінгу заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.
За його словами, індикатори Сумської області по COVID дозволяють вивести регіон з” червоної ” зони.
“Міністерство охорони здоров’я сьогодні готує подання до Секретаріату Кабінету Міністрів України та комісії з ТЕБ і НС для того, щоб розглянути питання виведення з “червоного” рівня епідемічної небезпеки і Сумську область”, – заявив Ляшко.
Новина доповнюється…
Смілянського хочуть звільнити не через банк Укрпошти, заява НБУ
Пенсійний фонд дорахує 20 відсотків до пенсії - перелік категорій та документів
Без 1,5 млн українців Польща "не виживе" - колишній президент Кваснєвський
Лук'янівський ринок в Києві будуть відновлювати чи ні - що кажуть у КМДА