«У Києві не повинно бути жодного місця, де лежать купи неприбраного сміття. Це зовсім не личить європейському місту. Надзвичайна відповідальність усіх без винятку балансоутримувачів: керуючих компаній, ОСББ, ЖБК, комунальних і приватних підприємств. Вони повинні тримати міські території в ідеальному стані. Втім, на жаль, лише щодо сміття за квітень — понад 1,5 тис. приписів. При тому, що тривав місячник із благоустрою», — прокоментував перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.
Також він зазначив, що окрім сміття, майже 800 приписів інспектори внесли щодо МАФів, тимчасових споруд та інших елементів благоустрою. 250 — щодо відсутності укладених договорів на вивезення сміття, понад 300 — за графіті на фасадах будинків, більше 100 — за неприбрану із дерев паразитуючу омелу.
Олексій Кулеба нагадав, що штраф за порушення благоустрою в місті невеликий: максимум 1700 грн для юридичних осіб та 1360 — для фізичних. Тому він висловив сподівання, що на державному рівні будуть ухвалені рішення щодо збільшення штрафних санкцій за порушення правил благоустрою найближчим часом.
Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»
Братія Лаври врятувала стародавні ікони під час нічної атаки ворога
На столичному Печерську сталась смертельна ДТП
Кількість поранених у Києві зростає, ворог ударив по 25-поверхівці
Суд обиратиме запобіжний захід водієві, який влетів у підземний перехід у Києві