У смертях лікарів від COVID-19 винна влада, яка не захистила медиків – Гончаренко

 Джерело

У смертях лікарів винна влада, яка не забезпечила їх абсолютно нічим, щоб їх захистити від COVID-19.

Про це в коментарі “Прямому” заявив народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко.

“На сьогодні тільки Фонд Порошенка розповсюдив понад сто тисяч костюмів. А наша держава за два місяці епідемії спромоглася на те, щоб купити 70 тисяч, з яких доїхали поки що 29 тисяч. Це якесь знущання просто. Тому результати очевидні. Після цього хто винен в тому, що наші лікарі хворіють і вмирають? А це винна держава, яка не забезпечила їх абсолютно нічим, щоб їх захистити”, – сказав Гончаренко.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *