Російські збройні формування на Донбасі намагались встановити технічні засоби спостереження під час ремонту електромережі.
Про це повідомляє пресцентр ООС.
“Днями, неподалік окупованих населених пунктів Голубівське та Березовське проводився ремонт електромережі. Українською стороною через Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ були надані гарантії безпеки для виконання даних робіт. Незважаючи на це, підрозділами Об’єднаних сил зафіксована спроба встановлення російськими збройними формуваннями технічних засобів відеоспостереження. Зазначені роботи проводились під наглядом та керівництвом трьох озброєних представників окупаційних військ”, – йдеться у повідомленні.
Цей факт свідчить про те, що збройні формування РФ відверто нехтують взятими на себе зобов’язаннями та цинічно використовують гуманітарні підстави у своїх військових цілях.
“Такі дії загарбників дискредитують сам процес надання гарантій безпеки з метою проведення ремонтно-відновлювальних робіт, що в подальшому може негативно вплинути на соціально-побутове становище цивільного населення, яке проживає поблизу лінії зіткнення”, – додали у штабі.
Нагадаємо, 19 травня збройні формування Російської Федерації 11 разів порушили режим припинення вогню.
Винищувачі Швеції перехопили російські літаки над Балтійським морем
У Франції завод, що виробляє дрони для України, атакували коктейлями Молотова - ЗМІ
ЄС шукає способи обмежити китайський експорт - ЗМІ
Іран назвав "неминучою" відповідь Ізраїлю за удари по Бейруту