У смертях лікарів винна влада, яка не забезпечила їх абсолютно нічим, щоб їх захистити від COVID-19.
Про це в коментарі “Прямому” заявив народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко.
“На сьогодні тільки Фонд Порошенка розповсюдив понад сто тисяч костюмів. А наша держава за два місяці епідемії спромоглася на те, щоб купити 70 тисяч, з яких доїхали поки що 29 тисяч. Це якесь знущання просто. Тому результати очевидні. Після цього хто винен в тому, що наші лікарі хворіють і вмирають? А це винна держава, яка не забезпечила їх абсолютно нічим, щоб їх захистити”, – сказав Гончаренко.
рф готує евакуацію органів управління Чорноморського флоту із окупованого Севастополя - АТЕШ
У кремлі очікують на контакти зі США щодо війни в Україні, коли Віткофф і Кушнер завершать роботу з Іраном
Перше модульне укриття встановили у центрі Таллінна
"Уся москва горить!" - кадри палаючого НПЗ та безпілотники FP-1 у небі над російською столицею