КИЇВ. 17 червня. УНН. Міністерство охорони здоров’я Австралії повідомило, що у країні не рекомендується використання вакцини AstraZeneca серед осіб молодше 60 років. Це пов’язано з виникненням тромбів у тих, хто вже отримав щеплення, повідомляє УНН.
Цитата:
“Австралійська технічна консультативна група з імунізації (ATAGI) рекомендує вакцину Pfizer від COVID-19 (Comirnaty) в якості кращої вакцини для осіб у віці від 16 до 60 років. Це оновлює попередні рекомендації щодо вакцини Comirnaty в порівнянні з вакциною COVID-19 AstraZeneca для осіб у віці від 16 до 50 років. Рекомендація переглянута у зв’язку з більш високим ризиком і серйозністю тромбозу і синдрому тромбоцитопенії (TTS), що спостерігається, пов’язаних з використанням вакцини AstraZeneca COVID-19, що спостерігається в Австралії у віковій групі 50-59 років, ніж повідомлялося на міжнародному рівні і спочатку оцінювалося в Австралії”, – сказано у повідомленні МОЗ країни.
Доповнення
Відомо, що Австралія використала 3,3 млн доз вакцини AstraZeneca. Після чого у 60 осіб було виявлено виникнення тромбів та зафіксовано два летальних випадки.
Густий дим зафіксували над Тюменським НПЗ після атаки дронів
Україна має відкрити всі кластери переговорів про вступ до ЄС уже в червні - президент Естонії Каріс
У рф запроваджують примусовий курс з БпЛА для студентів - ЦПД
Telegram-канал мера москви собяніна зламали - там з'явилися заклики донатити на ЗСУ