Австралія не рекомендує вакцину AstraZeneca для людей віком до 60 років

 Джерело

КИЇВ. 17 червня. УНН. Міністерство охорони здоров’я Австралії повідомило, що у країні не рекомендується використання вакцини AstraZeneca серед осіб молодше 60 років. Це пов’язано з виникненням тромбів у тих, хто вже отримав щеплення, повідомляє УНН.

Цитата:

“Австралійська технічна консультативна група з імунізації (ATAGI) рекомендує вакцину Pfizer від COVID-19 (Comirnaty) в якості кращої вакцини для осіб у віці від 16 до 60 років. Це оновлює попередні рекомендації щодо вакцини Comirnaty в порівнянні з вакциною COVID-19 AstraZeneca для осіб у віці від 16 до 50 років. Рекомендація переглянута у зв’язку з більш високим ризиком і серйозністю тромбозу і синдрому тромбоцитопенії (TTS), що спостерігається, пов’язаних з використанням вакцини AstraZeneca COVID-19, що спостерігається в Австралії у віковій групі 50-59 років, ніж повідомлялося на міжнародному рівні і спочатку оцінювалося в Австралії”, – сказано у повідомленні МОЗ країни.

Доповнення

Відомо, що Австралія використала 3,3 млн доз вакцини AstraZeneca. Після чого у 60 осіб було виявлено виникнення тромбів та зафіксовано два летальних випадки.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *