У Києві повідомили про замінування станції метро “Золоті ворота”. Інформація про мінування станції метро “Хрещатик” не підтвердилась.
Про це повідомляє прес-служба київського метрополітену.
Станцію “Хрещатик” та пересадочний вузол оглянуто. Вибухонебезпечних предметів не виявлено. Станція працює у звичайному режимі, повідомили в КМДА.
У київському метрополітені повідомили, що станцію “Золоті ворота” та пересадочний вузол зачинено на вхід та вихід у зв’язку з анонімним дзвінком про мінування.
Інформація про відкриття буде опублікована одразу після завершення перевірки.
Зазначимо, сьогодні об 11 годині дня повідомили про мінування станції метро “Хрещатик”.
Новина доповнюється…
СБУ оголосила підозру військовим рф за удар по Миколаєву у 2022 році
Військовий облік в Україні - кому в 17 років потрібно з'явитися в ТЦК до 31 липня
Електросамокати в Україні - комітет Ради рекомендує ухвалити правила
КПП Шегині - Медика працюватиме влітку попри ремонт