Кількість відвідувачів двох мережевих ресторанів в Харкові, які зверталися по медичну допомогу з харчовим отруєнням, зросла до 34. Раніше повідомлялось про 25 осіб.
Про це повідомив директор департаменту з питань інформації та зв’язків із громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко у Facebook.
Так, отруїлись 22 дорослих і 12 дітей.
“Усі середньої тяжкості – хтось досі в лікарні, когось вже прокапали і відпустили додому”, – повідомив Сидоренко.
Він додав, що від 17 червня заклади, де отруїлися відвідувачі, не працюють, у них провели дезінфекцію та взяли зразки продуктів.
Також очікують, що кількість захворілих може збільшитися.
Раніше повідомлялось, що з діагнозом гастроентероколіт госпіталізовано 25 осіб.
Генштаб підтвердив ураження Московського НПЗ, нафтобази, залізничного мосту через Північно-Кримський канал і не тільки
У Fire Point заявили, що ракета FP-7.x пройшла випробування і повністю готова
ЄС відкриває перший переговорний кластер щодо вступу України та Молдови – Єврокомісія
Європа має готуватися до нових атак через відчай путіна - Андрюс Кубілюс