КИЇВ. 28 вересня. УНН. У столиці протягом минулої доби виявили 461 хворого на коронавірус. Четверо людей померли. Про це повідомив мер міста Віталій Кличко, інформує УНН.
Цитата
“461 підтверджений випадок захворювання на коронавірус за добу у столиці. Четверо людей померли. Усього за період пандемії в Києві 5378 летальних випадків від вірусу. А підтверджених випадків захворювання на сьогодні — 233 317”, — ідеться у повідомленні.
Деталі
Протягом минулої доби у Києві на COVID-19 захворіли: 247 жінок віком від 18 до 84 років, 158 чоловіків віком від 18 до 91 року, 27 дівчаток віком від 1 місяця до 17 років і 29 хлопчиків віком від 3 місяців до 17 років.
До лікарень столиці госпіталізували 57 хворих на коронавірус, а також 156 осіб із підозрою на COVID-19 та пневмоніями. Одужало протягом минулої доби 219 людей. Загалом подолало вірус 220 177 мешканців столиці.
Найбільше випадків захворювання виявили у Дарницькому районі — 66, Солом’янському — 65, Голосіївському — 55 випадків.
Додамо
Протягом 27 вересня в Україні зареєстрували 6 552 нових підтверджених випадків COVID-19. До лікарень госпіталізували 1 288, летальних випадків — 143.
Упродовж минулої доби в Україні проти коронавірусу було щеплено 119 378 осіб. Із них першою дозою вакциновано — 70 004 осіб, завершили вакцинацію (ввели дві дози) — 49 374 людини. Загалом від початку кампанії зроблено 12,3 млн щеплень.
Скандал через смерть пораненого військового та низка поршень: у Києві звільнять директора лікарні швидкої меддопомоги Дороша
Не лише у Києві: аварійні відключення зачепили Бровари, у КМВА пояснюють "технічними питаннями"
У мережі діляться кадрами без колеса огляду на Подолі у Києві
На Київ насувається гроза, синоптики оголосили попередження