В Офісі президента сьогодні, 7 жовтня, пройшло установче засідання робочої групи щодо російського газопроводу “Північний потік-2”. Засідання провів керівник ОП Андрій Єрмак.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу ОП.
Робоча група була утворена президентом Володимиром Зеленським. Її завдання – напрацювати пропозиції щодо заходів із запобігання та мінімізації негативних наслідків для України від “Північного потоку-2” та інших газопроводів, що оминають Україну.
На сьогоднішньому засіданні учасники робочої групи обговорили виклики, що постають перед Україною на нинішньому етапі. Також обговорили алгоритм дій на найближчу перспективу.
"Треба заспокоїтися". Лукашенко публічно попросив вибачення в Зеленського
Путіну доповіли про суттєве зростання протестних настроїв у Росії
ЄС посилив санкції проти Росії: кого зачепили обмеження
У МЗС назвали штучною прив’язку маршруту Зеленського за кордоном до напруженості у відносинах з Польщею