Українці не зможуть проходити самоізоляцію або обсервацію після повернення з Єгипту та Албанії. Кабінет міністрів змінив критерії країн “червоної зони”.
Про це в Telegram повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.
Тепер після повернення з цих країн проходити 14-денну самоізоляцію не обов’язково.
“Тільки що уряд змінив критерії щодо країн, які належать до “червоній зоні”. Тепер після повернення з Єгипту або Албанії не потрібно проходити 14-денну обсервацію/самоізоляцію або робити тестування на COVID-19″, – зазначив Криклій.
Нагадаємо, 15 липня Кабінет міністрів змінив показник захворюваності для країн, які визначаються як держави з поширенням COVID-19: його збільшили до 55 випадків на 100 тисяч населення.
Як повідомляло РБК-Україна, для українців відкриті вже 25 напрямків для подорожей.
Поїзд Одеса - Кароліно-Бугаз курсуватиме з 28 червня по парних числах - графік руху
Справа лікарів Odrex: чому суд досі не заслухав думку медичного експерта
Погода в Україні 18 червня - де будуть грози та значні дощі
Ситуація в Криму 19 червня, у Зеленського закликали людей берегти життя