В Оболонському районі Києва, зокрема на Мінському масиві та Виноградарі, фіксують сильне задимлення.
У сож мережах зазначають що, дим може надходити з боку Вишгородського району або через пожежі в лісах чи торфовищах.
Попередньо, задимлення у столиці може бути пов’язане з великими лісовими пожежами в районі Прип’яті.
Як зазначається, на супутникових картах пожеж фіксуються масштабні осередки займання, а вітер дме у бік столиці.
Інформація поки що неофіційна та поширюється у соцмережах – офіційного підтвердження наразі немає.
Нагадаємо, у травні 2026 року в Чорнобильській зоні відчуження сталася масштабна лісова пожежа, яка через сильний вітер швидко поширювалася територією заповідника.
7 червня російський безпілотник влучив у сховище відпрацьованого ядерного палива в Чорнобильській зоні, що також спричинило пожежу.
Повітряні сили спростували фейк про перетин кордону білоруським Іл-62
На кордоні з Польщею не відбувається блокування для вантажівок та залізниці - ДПСУ
ДСНС закликала українців не палити багаття через надзвичайну пожежну небезпеку
Швейцарія може продовжити захист для українців після 2027 року, але переглянути статус для чоловіків призовного віку