Президент Росії Володимир Путін і канцлер Німеччини Ангела Меркель провели телефонну розмову. Під час нього боку “дали негативну оцінку” заявам Києва щодо перегляду мінських угод.
Про це повідомляє прес-служба Кремля.
“Підтверджена безальтернативність мінських угод як єдиної основи для врегулювання внутрішньоукраїнського конфлікту”, – йдеться в повідомленні.
При цьому наголошується, що в даному контексті сторони відзначили “важливість повної і безумовної реалізації Комплексу заходів” та рішень, прийнятих на самітах “нормандського квартету”.
Відзначимо, що в заяві уряду Німеччини по даній бесіді такого висловлювання Ангели Меркель не було.
Нагадаємо, представник Донецька в ТКГ Денис Казанський не бачить ніякого прогресу в реалізації мінських угод.
Крім того, міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив про нелегкі переговори в “нормандському форматі”.
Санкції проти Росії - що не так з роботою Держфінмоніторингу
У Зеленського Польща забрала Орден Білого Орла, а Муссоліні та Катерина II залишаються його кавалерами: у кого ще є нагорода
Порошенко на виставці озброєнь Eurosatory 2026: щоб перемогти, ми маємо бути на 3-4 кроки попереду ворога
"Росія повинна укласти угоду". Трамп висунув Путіну вимогу після зустрічі з Зеленським