Вже 50% поїздів далекого та приміського сполучення стали до роботи.
Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.
Як нагадав керівник Укрзалізниці Іван Юрик, подальше відновлення пасажирського руху залежить від епідемічної ситуації та рішень компетентних органів.
Під час проїзду залізничним транспортом потрібно перебувати на вокзалах, платформах та поїздах виключно в захисних масках, користуватися санітайзерами для рук, дотримуватися соціальної дистанції – не менше 1,5 м, а при виявленні симптомів гострої респіраторної хвороби залишатися вдома.
Нагадаємо, центральний вокзал облаштують новими підйомниками для посадки у вагони осіб з інвалідністю.
СБУ показала уламки російського дрона "Герань-2", яким рф вдарила по Лаврі
Нічна атака на Київ: у місті палають будинки та зникло електропостачання
Атака на Київ - кількість поранених зросла до 11
Питання підготовки Києва до зими винесуть на розгляд РНБО - Свириденко