ЛЬВІВ-КИЇВ. 15 липня. УНН. На Львівщині через COVID – 19 померла двадцятирічна дівчина. Про це кореспонденту УНН повідомив директор обласного департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.
“Дівчина померла у Стрийській лікарні. До лікарів вона потрапила з пневмонією. Через добу стан пацієнтки погіршився, і вона померла. У дівчини підтвердили коронавірус. Також у неї відібрали матеріал з біопсії для дослідження”, — про це повідомив Орест Чемерис.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус у світі: за добу на COVID-19 захворіло понад 220 тис. людей
Нагадаємо, в Україні вже 55,6 тис. випадків COVID-19, за добу – 836.
Черги на кордоні з Польщею 10 червня - де найбільші скупчення автомобілів
ЦПД попередив про нову шахрайську схему викрадення акаунтів у Telegram через фейкові петиції
ДТП з детективом НАБУ - чому суд затягує справу
Купівля житла в Україні 2026 - чому зростає інтерес до нерухомості у прифронтових регіонах