На День Незалежності Рада збереться на позачергову сесію – Арахамія

 Джерело

КИЇВ. 21 липня. УНН. Верховна Рада України збереться на позачергову сесія на День Незалежності – 24 серпня. Про це під час пресконференції заявив голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, передає кореспондент УНН.

“Ми три (позачергових засідань ВР – ред.) не хочемо, зібрати на три з невизначеними датами – це неможливо. 24 серпня на День Незалежності України, коли всі українці відпочивають, а депутати працюють – це, мені здається, справедливо, це буде така сесія. А чи буде між сьогоднішньою і 24 серпня, то мені здається, якщо не буде чогось дуже-дуже термінового, де ми не маємо права не прийти, то це неможливо. Люди хочуть спланувати. Після турбурежиму, треба хоч якийсь турбоотпуск”, – зазначив він.

Нагадаємо, сьогоднішня позачергова сесія Верховної Ради України скликана для розгляду законопроекту про “зелену” енергетику.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *