КИЇВ. 21 липня. УНН. Верховна Рада України збереться на позачергову сесія на День Незалежності – 24 серпня. Про це під час пресконференції заявив голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, передає кореспондент УНН.
“Ми три (позачергових засідань ВР – ред.) не хочемо, зібрати на три з невизначеними датами – це неможливо. 24 серпня на День Незалежності України, коли всі українці відпочивають, а депутати працюють – це, мені здається, справедливо, це буде така сесія. А чи буде між сьогоднішньою і 24 серпня, то мені здається, якщо не буде чогось дуже-дуже термінового, де ми не маємо права не прийти, то це неможливо. Люди хочуть спланувати. Після турбурежиму, треба хоч якийсь турбоотпуск”, – зазначив він.
Нагадаємо, сьогоднішня позачергова сесія Верховної Ради України скликана для розгляду законопроекту про “зелену” енергетику.
Зеленський підтвердив повторне ураження Московського НПЗ
Сибіга порадив москвичам запитати путіна про припинення війни після ураження НПЗ
Трамп вимагає в оборонних компаній США пришвидшити виробництво озброєння