Депутат Київської міської ради Олександр Бродський інфікувався коронавірусом. Наявність COVID-19 підтвердив ПЛР-тест.
Про це повідомив сам Бродський у себе в Facebook.
За його словами, більшість чиновників та співробітників Київради замовчують факт інфікування коронавірусом.
“Друзі, я завжди був і залишаюсь відкритим і чесним із вами. Тому ділюся з вами важливою новиною – я отримав позитивний результат тесту на COVID-19”, – написав депутат.
Бродський повідомив, що почувається добре і наразі знаходиться на самоізоляції.
“Друзі і колеги, з якими я контактував останнім часом – будь ласка, тримайте ситуацію із самопочуттям на контролі”, – додав депутат.
Нагадаємо, за минулу добу у Києві на коронавірус захворіли 73 людини. Водночас, у столиці почали функціонувати дитячі санаторії.
Всього в Україні понад 60 тисяч хворих на COVID-19, за добу інфікувалися 760 громадян.
Мовні патрулі в Івано-Франківську дали свій ефект, заявив Марцінків
В Україні офіційно засновано профспілку антикорупціонерів
Дощі з грозами та 32-градусна спека - прогноз погоди на 24 червня
Що святкують 26 червня в Україні та світі