У Білгород-Дністровській фортеці, що в Одеській області, під час археологічної експедиції знайшли скляну пляшку в неушкодженому стані. Фахівці визначили, що знахідка часів XVIII-го століття Османської імперії.
Про це повідомляє «КП.uа».
Як написав головний консультант експедиції доктор історичних наук Андрій Красножон на своїй сторінці в Facebook, всередині пляшки знаходиться прозора рідина.
– Цілий предмет, знайдений на розкопках – завжди приємно. А якщо він ще й скляний – приємно втричі. Пляшка витягнута без пошкоджень (студенти молодці). Османська імперія, 18 століття, – написав історик.

Історик також додав, що пляшка зроблена не пізніше 1798 року і не виключив, що це – імпорт з Європи.
Раніше він повідомляв, що під час розкопок також було знайдено бронзовий ключ, турецький кинджал і гарматне ядро XVIII століття. Крім того, у перші дні робіт вчені розкрили фрагмент середньовічного турецького приміщення, що примикає до південної стіни фортеці.
Археологам вдалося виявити 300-річний тумар (оберіг – згорнутий у трикутник листочок паперу з рядками з Корану).
Важливі новини та перевірена інформація в Telegram і Facebook.
Метрополітен та КМДА пояснили українцям, чи можна під час тривог приносити матраци й намети у підземку
Наслідки атаки на Київ: горять МАФи на Шулявці, під ударом кіностудія імені Довженка
Комбінована атака на Київ: жителі столиці масово спускаються в метро
рф поширює фейк про "ракету Patriot", яка нібито пошкодила Києво-Печерську лавру - Центр страткому