У перший день припинення вогню на Донбасі зафіксовано один обстріл з боку бойовиків і один факт мінування територій. Інформація про нібито новий обстріл не підтверджується.
Про це РБК-Україна розповів офіцер прес-служби ООС Василь Лаба.
За його словами, ситуація на Донбасі не змінилася порівняно з першою половиною дня.
“З початку доби зафіксовано один обстріл з боку збройних формувань Російської Федерації – це близько Водяного вночі. Українські захисники вогонь не відкривали, втрат немає. І ще один факт був зареєстрований неподалік Михайлівки. З допомогою протитанкових мінометів противник здійснив мінування українських позицій протипіхотними мінами”, – зазначив Лаба.
Що стосується інформації деяких ЗМІ про нібито ще один обстріл, вона поки не підтверджується.
“Станом на 15:30 залишається те ж саме. Я не підтверджую інформацію колег з інших засобів масової інформації (про третій обстріл українських позицій, – ред.)”, – сказав Лаба в коментарі РБК-Україна.
Нагадаємо, раніше у президента Росії Володимира Путіна заявили, що Москва не може бути гарантом припинення вогню на Донбасі; також російська сторона в черговий раз підкреслила, що нібито не є стороною конфлікту.
Крім того, стало відомо, що українських миротворців ООН залучать до контролю режиму припинення вогню, який набув чинності з 27 липня.
Київ для ЗСУ виділяє додаткові 2 млрд грн - на що підуть кошти
П'ять областей України накриють грози до кінця доби 17 червня - ДСНС
Головний конструктор Fire Point: бюрократичний тиск не дає Європі виробляти дешевшу та ефективнішу зброю
Пляжі в Одесі - перші 13 зон відкриті для купання