В Херсоні вибухи. Росіяни атакували лікарню, поранені медики

Джерело

Російські війська 24 січня російські війська обстріляли в Херсоні лікарню, поранено двох медиків. У місті знову лунають вибухи.

Про це повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін, передає РБК-Україна з посиланням на його Telegram.

“Росіяни обстріляли одну з міських лікарень. Поранення отримали двоє медичних працівників”, – розповів він.

Також під удар потрапила 60-річна херсонка. Її шпиталізували з вибуховою травмою та пораненням ноги.

У Херсоні знову лунають вибухи

За даними Прокудіна в місті неспокійно – у Херсоні знову лунають вибухи.

“Ворог продовжує крити вогнем житлові квартали міста”, – додав голова ОВА.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.