КИЇВ. 16 серпня. УНН. Учасники маршу солідарності з білоруським, що відбувається сьогодні у Києві, рушили до посольства Республіки Беларусь, повідомляє УНН.
На Михайлівській площі відбулося віче солідарності з білоруським народом, після чого активісти сформували колону і рушили на вулицю Михайла Коцюбинського, до Посольства Білорусі в Україні.
Учасники акції вигукують гасла: ”Свободу політв’язням!”, ”Віримо, Можемо. Переможемо!”, ”Живе Білорусь!”.
Також у Києві відбувається автопробіг на підтримку акцій протесту у сусідній держав. Більше десятка авто, прикрашені біло-червоними національними кольорами Білорусі, їдуть центральною частиною міста
Нагадаємо, з 9 серпня в Білорусі тривають акції протесту проти офіційних результатів виборів.
В Києві люди вже неодноразово виходили до посольства сусідньої країни аби висловити солідарність з мітингувальниками.
Зеленський отримав дані розвідки про наслідки "далекобійних санкцій": росія стягує ППО з регіонів до москви і Керченського мосту
США зосередилися на війні в Україні - Трамп
росія спробує заблокувати вступ України до ЄС, якщо процес не прискорити - Зеленський
Будь-яку законну перевірку працівників НАБУ одразу оголошують "втручанням у незалежність" відомства - експрокурор САП