Уряд Ізраїлю продовжив заборону на в’їзд іноземцям до 1 жовтня. Без обов’язкового карантину можуть в’їжджати лише ізраїльтяни або резиденти країни з “зеленої зони”.
Про це повідомляє Hamodi.
Відповідне рішення було прийнято у зв’язку з пандемією коронавіруса.
Зараз в “зелену зону” входять Великобританія, Словенія, Нова Зеландія, Грузія, Данія, Австрія, Канада, Естонія, Італія, Фінляндія, Латвія, Німеччина, Угорщина, Греція, Литва, Хорватія, Болгарія, Кіпр, Гонконг і Руанда.
Таким чином, прибулі з інших країн громадяни зобов’язані будуть пройти 14-днейвный карантин.
Раніше РБК-Україна писало, що Словенія внесла Україну в “червоний список” країн, тепер українцям для в’їзду необхідний негативний ПЛР-тест на коронавірус.
Також повідомлялося, що з 1 вересня Єгипту вводить додаткові обмеження для туристів, тепер при в’їзді в будь-яку частину країни необхідний негативний тест на COVID-19.
Крім цього уряд Ізраїлю звернулося до президента України Володимиру Зеленському заборонити в цьому році паломництво в Умань.
Біженці у ЄС - Єврокомісія готує пропозицію щодо захисту українців з березня 2027 року
Києво-Печерська Лавра без МП - Остапенко про повернення святині та історію Успенського собору
Погода в Україні 19-28 червня - коли буде спека і де чекати дощ, прогноз УкрГМЦ
ДБР розслідує можливі порушення прав військових штурмового полку "Скеля"