КИЇВ. 24 серпня. УНН. Підрозділи МВС забезпечили безпеку під час заходів до Дня Незалежності, участь у масових заходах у Києві взяли близько 20 тисяч осіб. Правопорушень допущено не було. Про це повідомляє УНН з посиланням на управління комунікації Національної поліції України.
“Підрозділи МВС забезпечили публічну безпеку під час заходів з нагоди Дня Незалежності… За інформацією правоохоронців, тільки у Києві участь у масових заходах взяли близько 20 тисяч осіб. Їхню безпеку забезпечували 4,5 тисячі правоохоронців – працівники Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, військовослужбовці Національної гвардії. Всі масові заходи у столиці пройшли спокійно. Правопорушень допущено не було”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що основним завданням правоохоронців було запобігання правопорушенням та забезпечення безпеки учасників заходів.
Також вказано, що на заходах з нагоди Дня Незалежності у Києві працюватимуть 200 співробітників поліції діалогу.
Нагадаємо, з 22 серпня підрозділи МВС перейшли на посилений режим роботи.
Окупанти скинули авіабомби на околиці Сум, загорілись склади із залишками сірковмісних речовин
Приблизно кожен третій за програмою повернення на ринок праці людей 50+ уже має роботу - Мінекономіки
Незалежність та суверенітет важливіші за добробут для більшості українців - опитування
Допомога військовим від Київстар - підсумки Місії 077