КИЇВ. 24 серпня. УНН. Підрозділи МВС забезпечили безпеку під час заходів до Дня Незалежності, участь у масових заходах у Києві взяли близько 20 тисяч осіб. Правопорушень допущено не було. Про це повідомляє УНН з посиланням на управління комунікації Національної поліції України.
“Підрозділи МВС забезпечили публічну безпеку під час заходів з нагоди Дня Незалежності… За інформацією правоохоронців, тільки у Києві участь у масових заходах взяли близько 20 тисяч осіб. Їхню безпеку забезпечували 4,5 тисячі правоохоронців – працівники Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, військовослужбовці Національної гвардії. Всі масові заходи у столиці пройшли спокійно. Правопорушень допущено не було”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що основним завданням правоохоронців було запобігання правопорушенням та забезпечення безпеки учасників заходів.
Також вказано, що на заходах з нагоди Дня Незалежності у Києві працюватимуть 200 співробітників поліції діалогу.
Нагадаємо, з 22 серпня підрозділи МВС перейшли на посилений режим роботи.
Центр спецоперацій «Альфа» СБУ відзначає 32 річницю з дня створення підрозділу
Через можливі черги на "Шегинях" автобусам дозволили змінити маршрут на кордоні з Польщею
Головний конструктор Fire Point: бюрократичний тиск не дає Європі виробляти дешевшу та ефективнішу зброю
Завершено роботи з консервації пошкодженого даху Києво-Печерської лаври - ДСНС