КИЇВ. 24 серпня. УНН. У Львові до Дня Незалежності України відбувся Марш нескорених. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Львівської міської ради.
“Сьогодні, в День Незалежності України, у Львові відбувся Марш Нескорених, метою якого було вшанувати пам’ять загиблих Героїв та морально підтримати українських воїнів — тих, хто воює, і тих, хто поранений. Марш пройшов від Личаківського кладовища (через Військовий госпіталь на вулиці Личаківській) до Гарнізонного храму і зупинкою на коротке Віче біля пам’ятника Тарасу Шевченку”, – йдеться у повідомленні.
За словами ініціатора маршу Артура Кирєєва, цей марш проходить у Львові вдруге, і має бути така традиція.
Нагадаємо, у 2019 році у День Незалежності у Львові вперше провели Марш нескорених.
Києво-Печерська Лавра без МП - Остапенко про повернення святині та історію Успенського собору
На дорогах державного значення запровадили обмеження для вантажівок через спеку
Масові відключення світла в Донецькій області та Луганську після потужних вибухів
Кучма теж відмовився від польського ордена після рішення Навроцького щодо Зеленського