КИЇВ. 25 серпня. УНН. На лінії розмежування на об’єктах цивільної інфраструктури Донбасу продовжуються аварійно-відновлювальні роботи, зокрема на водогонах, питною водою забезпечено населені пункти Оленівка та Південне. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресцентр штабу ООС.
“Українська сторона СЦКК спільно з СММ ОБСЄ та піротехнічними підрозділами ДСНС України продовжує сприяти проведенню аварійно-відновлювальних робіт на водогонах з відновленням водопостачання на лінії розмежування на об’єктах цивільної інфраструктури Донбасу, які зазнали пошкоджень та призвели до втрати питної води для потреби мирного населення”, — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що в районі населеного пункту Оленівка провели роботи з усунення аварії на водогоні Д-300мм, населення непідконтрольної уряду України території було забезпечено питною водою. Також проведено роботи з обстеження та ремонту водогону Д-900мм “Горлівка − Торецьк” в районі населеного пункту Південне, що дозволило забезпечити водою також підконтрольні уряду України території.
Нагадаємо, як повідомляли у штабі ООС у червні, ситуація з водопостачанням на Донбасі залишалася критичною.
Обстріл Дніпра 15 червня пошкодив орган у Будинку камерної музики - фото, відео і деталі
Оренда житла в Україні - які податки для власників і які штрафи за несплату, пояснення юриста
Репарації 3 тисячі євро зможе отримати частина українців, заявила Свириденко
Нові автобуси в Києві - Кличко показав фото і відео на маршрутах