КИЇВ. 25 серпня. УНН. Столичні комунальники працюють у посиленому режимі через зливу, яка з ранку триває у Києві. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу КМДА.
“Гідрослужба КК “Київавтодор” працює у посиленому режимі через зливу. а місцях можливих підтоплень чергує техніка”, – йдеться у повідомленні.
Як вказано, є 72 одиниці спецтранспорту і спецзасобів для ліквідації наслідків негоди.
Додамо, за даними Укргідрометцентру, по Київській області вночі та вдень 25 серпня утримаються грози.
25 серпня в більшості західних, північних та центральних областей грози, вдень у західній частині місцями значні дощі.
На відновлення Успенського собору Лаври після російської атаки кошти забезпечать вже сьогодні - Свириденко
Без світла залишалось понад 140 тисяч киян північної частини міста
У Києві затримали чоловіка за продаж зброї через поштомати
Зеленський розсекретив, чим сили ППО відбивали атаку зс рф на Київ