У рф рухнув автомобільний міст, відремонтований шість років тому за 10 мільйонів рублів

 Джерело

У понеділок, 8 квітня, у вязьмі смоленської області росії сталося обвалення одного з найбільших місцевих мостів – Панінського. Про це повідомляють росЗМІ, пише УНН.

панінський міст обвалився у вязьмі смоленської області. Попередньо, троє людей постраждали, – це водії вантажівки та легковика, які полетіли вниз разом із мостом. Також дівчина отримала перелом кінцівки,

– йдеться у повідомленні.

Деталі

Зазначається, що спорудження поєднувало частину міста з промисловим центром. 2018 року проводився ремонт цього мосту. На це закладали близько 10 мільйонів рублів.

Нагадаємо

Прорив дамби в російському місті орськ спричинив затоплення близько 4 000 будинків, що призвело до евакуації 10 000 мешканців.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *