КИЇВ. 25 серпня. УНН. У Верховній раді України на COVID-19 наразі хворіють два народних депутати. Про це заявив на брифінгу у вівторок голова ВРУ Дмитро Разумков, не називаючи, при цьому, їх прізвищ, передає кореспондент УНН.
“Я не буду зараз переходити на прізвища, наскільки мені відомо – два (хворих на COVID-19 нардепи – ред.)”, – проінформував Разумков, відповідаючи на запитання, скільки нардепів хворіють на коронавірусну хворобу.
Він також зазначив, що Апарат ВРУ постійно забезпечує дезінфекцію приміщення парламенту.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що у лідерки партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко виявили коронавірус. Як стало відомо сьогодні, стан здоров’я Тимошенко, залишається важким. Наразі вона отримує необхідний курс терапії.
путін і Трамп не обговорювали можливу зустріч із Зеленським у США – ушаков
Від енергетики до транспорту
Трамп заявив про намір зосередитися на війні в Україні
"Якщо він це не зробить - зробимо ми": Зеленський закликав лукашенка вимкнути техніку, що коригує атаки рф по Україні