На COVID-19 хворіють два нардепи – Разумков

 Джерело

КИЇВ. 25 серпня. УНН. У Верховній раді України на COVID-19 наразі хворіють два народних депутати. Про це заявив на брифінгу у вівторок голова ВРУ Дмитро Разумков, не називаючи, при цьому, їх прізвищ, передає кореспондент УНН.

“Я не буду зараз переходити на прізвища, наскільки мені відомо – два (хворих на COVID-19 нардепи – ред.)”, – проінформував Разумков, відповідаючи на запитання, скільки нардепів хворіють на коронавірусну хворобу.

Він також зазначив, що Апарат ВРУ постійно забезпечує дезінфекцію приміщення парламенту.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у лідерки партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко виявили коронавірус. Як стало відомо сьогодні, стан здоров’я Тимошенко, залишається важким. Наразі вона отримує необхідний курс терапії. 

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *