КИЇВ. 25 серпня. УНН. У Верховній раді України на COVID-19 наразі хворіють два народних депутати. Про це заявив на брифінгу у вівторок голова ВРУ Дмитро Разумков, не називаючи, при цьому, їх прізвищ, передає кореспондент УНН.
“Я не буду зараз переходити на прізвища, наскільки мені відомо – два (хворих на COVID-19 нардепи – ред.)”, – проінформував Разумков, відповідаючи на запитання, скільки нардепів хворіють на коронавірусну хворобу.
Він також зазначив, що Апарат ВРУ постійно забезпечує дезінфекцію приміщення парламенту.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що у лідерки партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко виявили коронавірус. Як стало відомо сьогодні, стан здоров’я Тимошенко, залишається важким. Наразі вона отримує необхідний курс терапії.
Зеленський відправив Орден Білого Орла "Новою поштою"
Зеленський заявив, що обговорив із Трампом тристоронню зустріч у США за участю путіна
Україна та Європа хочуть заручитися підтримкою США на саміті G7