Днями невідомі вчинили акт вандалізму щодо скульптури «Гірка пам’ять дитинства» на території Національного музею Голодомору-геноциду.
Наразі один з головних символів Музею демонтували для реставрації.
За словами працівників музею, вандали розхитали скульптуру, порушивши рівновагу – будь-якої миті вона могла впасти на перехожих. При цьому вандали не нанесли скульптурі видимих ушкоджень. Утім, з міркувань безпеки її зняли і відправили на реставрацію. Національний музей Голодомору-геноциду зробить все можливе, щоб найближчим часом скульптура повернулась на своє місце.

– Культура нації будується на підвалинах історичної пам’яті. Пам’ять про Голодомор — це частина історії кожного українця, яку ми не маємо право забувати заради сталого майбутнього. Те, що сьогодні було вчинено зі скульптурою «Гірка пам’ять дитинства», — неприпустимий акт наруги над пам’яттю цілої нації. Ми зробимо усе можливе, аби «Дівчинка» щонайскоріше повернулася до експозиції музею, – зазначила генеральна директорка Музею Голодомору Олеся Стасюк.
Нагадаємо, на Оболоні заклали капсулу на честь загиблих героїв
Марія Катаєва
Кількість поранених у Києві зростає, ворог ударив по 25-поверхівці
На відновлення Успенського собору Лаври після російської атаки кошти забезпечать вже сьогодні - Свириденко
У Києві поліція відкрила справу проти сталкера через переслідування жінок
Смерть пораненого військового у столичній лікарні: перевірка медзакладу виявила порушення, проводиться судмедекспертиза