Мінфін залучив до бюджету близько 900 млн грн від продажу ОВДП

 Джерело

КИЇВ. 25 серпня. УНН. Міністерство фінансів України за підсумками аукціону з ОВДП (облігації внутрішньої державної позики) залучило до держбюджету близько 900 млн грн. Про це Мінфін повідомив у Facebook, передає УНН.

“Сьогодні на аукціонах ОВДП Міністерство фінансів запропонувало інвесторам два випуски цінних паперів – в національній валюті і в іноземній валюті. Строк обігу пропонованих державних облігацій в гривні – 3 місяці, а в доларах США – 1,2 року. Від розміщення гривневих 3-місячних паперів до державного бюджету було залучено 78,5 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що середньозважена дохідність 3-місячних ОВДП не змінилась і склала 7,0%.

“В свою чергу, від розміщення номінованих в іноземній валюті ОВДП було залучено 30 млн дол. Середньозважена ставка дохідності залишилась незмінною – 3,5%. За підсумками аукціонів до державного бюджету залучено в еквіваленті 894,4 млн грн”, – вказано у повідомленні.

Нагадаємо, держборг України зріс до понад 85 млрд доларів.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *