КИЇВ. 25 серпня. УНН. Міністерство фінансів України за підсумками аукціону з ОВДП (облігації внутрішньої державної позики) залучило до держбюджету близько 900 млн грн. Про це Мінфін повідомив у Facebook, передає УНН.
“Сьогодні на аукціонах ОВДП Міністерство фінансів запропонувало інвесторам два випуски цінних паперів – в національній валюті і в іноземній валюті. Строк обігу пропонованих державних облігацій в гривні – 3 місяці, а в доларах США – 1,2 року. Від розміщення гривневих 3-місячних паперів до державного бюджету було залучено 78,5 млн грн”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що середньозважена дохідність 3-місячних ОВДП не змінилась і склала 7,0%.
“В свою чергу, від розміщення номінованих в іноземній валюті ОВДП було залучено 30 млн дол. Середньозважена ставка дохідності залишилась незмінною – 3,5%. За підсумками аукціонів до державного бюджету залучено в еквіваленті 894,4 млн грн”, – вказано у повідомленні.
Нагадаємо, держборг України зріс до понад 85 млрд доларів.
Зеленський обговорив із президентом Кенії поглиблення партнерства в питаннях продбезпеки та запросив в Україну
Комітет Ради рекомендував ухвалити закон про підвищення податку для банків до 50% ще на рік
Ворожі атаки і негода залишили без світла частину 6 областей
Сезонні овочі та фрукти: що подешевшало, а що подорожчало у магазинах і на ринках