Кількість хворих на коронавірус у Києві збiльшилася за минулу добу на 95 людей.
Двоє хворих померли. Всього коронавірус забрав життя 174 киян. Про це повідомив міський очільник Віталій Кличко.
На сьогодні в столиці вже 12 248 підтверджених випадків захворювання на COVID-19.
Серед тих, хто захворів:
- 47 жінок віком від 22 до 85 років;
- 42 чоловіка віком 19 до 82 років;
- 3 дівчинки від 5 до 17 років та 3 хлопчики від 6 до 17 років.
До лікарень столиці госпіталізували 26 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів. Одужали за минулу добу 54 пацієнти. Усього коронавірус подолали 3 907 мешканця Києва.
– Найбільше випадків захворювання виявили в Дніпровському районі – 23, в Деснянському – 13 випадків. І 12 випадків в Оболонському районі, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що востаннє кількість хворих, менша за 100 людей, була зафіксована 18 серпня.
Ольга Косова, фото Mysh Mark
Нічна атака рф на Київ пошкодила будівлю Антикорупційного суду
Щонайменше четверо загиблих та десятки поранених - Київ зазнав комбінованої атаки ворога
Наслідки атаки на Київ: горять МАФи на Шулявці, під ударом кіностудія імені Довженка