КИЇВ. 26 червня. УНН. Кабінет міністрів України ухвалив рішення стосовно розподілу державних видатків на освіту. Так, пропонується здійснити розподіл субвенції в обсязі 100 мільйонів гривень. Про це на своїй сторінці у Facebook написав представник уряду у парламенті, народний депутат Василь Мокан, передає УНН.
“Кабмін ухвалив проект розпорядження “Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної (професійно-технічної) освіти у 2020 році”. Пропонується здійснити розподіл субвенції в обсязі 100 мільйонів гривень з державного бюджету на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної (професійно-технічної) освіти”, — пише він.
За його словами, також уряд окремою постановою перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2020 рік: зокрема йдеться про забезпечення діяльності Національної комісії зі стандартів державної мови, яка почала функціонувати у 2020 році. На створення належних умов праці для її співробітників буде виділено 950 тисяч гривень.
Нагадаємо, виконувач обов’язків міністра освіти і науки Сергій Шкарлет заявив про пропозицію доповнити закон України “Про повну загальну середню освіту” нормою, згідно з якою здобуття загальної середньої освіти можуть забезпечувати санаторні школи.
"Перемовини та зустрічі мають бути не пустими": Зеленський анонсував активну дипломатію найближчими тижнями
путін заявив про готовність до переговорів з Україною на основі Стамбульських угод
"Буде сильною відповіддю на агресію рф" - Зеленський закликав ЄС прискорити вступ України та відкрити всі кластери
Болгарія збирається накласти вето на 21-ий пакет санкцій ЄС проти Росії