КИЇВ. 26 серпня УНН. Наступного вівторка, 1 вересня, відбудуться засідання робочих груп щодо врегулювання ситуації на Донбасі, серед питань порядку денного – 20 нових ділянок розмінування, взаємний обмін утримуваними особами. Про це розповів після засідання уряду віце-прем’єр-міністр, міністр з питань реінтеграції окупованих територій України Олексій Резніков, передає кореспондент УНН.
“Якщо я не помиляюся, наступний вівторок – засідання робочої групи і, відповідно, у середу сама ТКГ, тобто на початку вересня. Порядок денний той самий”, – сказав Резніков.
За його словами, для кожної робочої групи є свій окремий порядок денний.
“Безпекова наприклад – це питання 20 нових ділянок розмінування, нових точок розведення, про що говорили в Парижі від 9 грудня минулого року. В гуманітарній групі це питання взаємного обміну утримуваними особами, це питання щодо продовження двох нових КПВВ, питання допуску Червоного хреста до утримуваних осіб”, – сказав Резніков.
Нагадаємо, за інформацією Офісу Президента, запланована на 28 серпня зустріч радників лідерів “нормандської четвірки” все ж відбудеться – до 10 вересня.
Україна відкриває ринок рекрутингу: до 30–50% посад штурмовиків та піхотинців хочуть заповнити іноземцями
росія розганяє фейки про Україну та Польщу через мережу "Матрьошка" - ЦПД
Україна позбавила російську мову захисту Європейської хартії
Кабмін пропонує посилити відповідальність за екологічні правопорушення