КИЇВ. 26 серпня. УНН. Колективи підприємств, що входять до складу концерну “Бєлнєфтехім”, направили звернення працівникам ВАТ “Гродно Азот” із закликом відмовитися від страйків, пише УНН з посиланням на державне агентство БелТА.
“Це може призвести до незворотних наслідків, причому не тільки для самого гродненського підприємства, але і для інших заводів, які включені в єдиний виробничий ланцюг”, — наводить фрагменти текстів звернень агентство БелТА. Звернення колегам направили колективи п’яти підприємств “Бєлнєфтехім”, в числі яких ВАТ “Нафтан”.
У середу лідер страйкому “Гродно Азот” Юрій Рововой повідомив, що був змушений покинути країну і зараз перебуває у Варшаві. Раніше частина трудового колективу ВАТ “Гродно Азот” розглядала питання можливого оголошення страйку і зупинки виробництва.
Страйком підприємства провів голосування, але потрібної кількості голосів за страйк із зупинкою виробництва зібрано не було. 25 серпня міліція затримала понад 20 працівників в рамках адміністративного процесу, пізніше всіх затриманих відпустили. В даний час підприємство працює в штатному режимі.
У Британії запровадять заборону на використання соцмереж для дітей до 16 років
Зеленський і новий прем'єр Угорщини Мадяр зустрілися на саміті ЄС
Британську акторку звинувачують у спробі контрабанди 320 кг метамфетаміну до Австралії
Британія першою в G7 ввела санкції проти російських СПГ-танкерів, під ударом "тіньовий флот" і гру рф