Протести у Білорусі: “Бєлнєфтєхім” закликає працівників “Гродно Азот” відмовитися від страйку

 Джерело

КИЇВ. 26 серпня. УНН. Колективи підприємств, що входять до складу концерну “Бєлнєфтехім”, направили звернення працівникам ВАТ “Гродно Азот” із закликом відмовитися від страйків, пише УНН з посиланням на державне агентство БелТА.

“Це може призвести до незворотних наслідків, причому не тільки для самого гродненського підприємства, але і для інших заводів, які включені в єдиний виробничий ланцюг”, — наводить фрагменти текстів звернень агентство БелТА. Звернення колегам направили колективи п’яти підприємств “Бєлнєфтехім”, в числі яких ВАТ “Нафтан”.

У середу лідер страйкому “Гродно Азот” Юрій Рововой повідомив, що був змушений покинути країну і зараз перебуває у Варшаві. Раніше частина трудового колективу ВАТ “Гродно Азот” розглядала питання можливого оголошення страйку і зупинки виробництва.

Страйком підприємства провів голосування, але потрібної кількості голосів за страйк із зупинкою виробництва зібрано не було. 25 серпня міліція затримала понад 20 працівників в рамках адміністративного процесу, пізніше всіх затриманих відпустили. В даний час підприємство працює в штатному режимі.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *