КИЇВ. 26 серпня. УНН. Колективи підприємств, що входять до складу концерну “Бєлнєфтехім”, направили звернення працівникам ВАТ “Гродно Азот” із закликом відмовитися від страйків, пише УНН з посиланням на державне агентство БелТА.
“Це може призвести до незворотних наслідків, причому не тільки для самого гродненського підприємства, але і для інших заводів, які включені в єдиний виробничий ланцюг”, — наводить фрагменти текстів звернень агентство БелТА. Звернення колегам направили колективи п’яти підприємств “Бєлнєфтехім”, в числі яких ВАТ “Нафтан”.
У середу лідер страйкому “Гродно Азот” Юрій Рововой повідомив, що був змушений покинути країну і зараз перебуває у Варшаві. Раніше частина трудового колективу ВАТ “Гродно Азот” розглядала питання можливого оголошення страйку і зупинки виробництва.
Страйком підприємства провів голосування, але потрібної кількості голосів за страйк із зупинкою виробництва зібрано не було. 25 серпня міліція затримала понад 20 працівників в рамках адміністративного процесу, пізніше всіх затриманих відпустили. В даний час підприємство працює в штатному режимі.
Австралія продасть Канаді радарну систему для посилення оборони Арктики за $1,8 млрд
Родина загиблої однорічної дитини вимагає оприлюднення відео після стрілянини поліції в Міссісіпі
Після виходу SpaceX на біржу її акції випередили Tesla за темпами зростання
Білл Гейтс заявив у Конгресі, що не бачив доказів злочинів Епштейна