КИЇВ. 27 серпня. УНН. Ультрас “Динамо” White Boys Club перед матчем за Суперкубок України на НСК “Олімпійський” провели акцію проти президента київського клубу Ігоря Суркіса і головного тренера Мірчі Луческу. Відео з акції протесту опубліковано на сторінці WBC Ультрас Динамо в Facebook, передає УНН.
Активні вболівальники кричали: “Суркіси – ганьба “Динамо”. Луческу, go away (йди)”. А також тримали банери з такими ж написами.
Фанати підписали опубліковане відео з акції словами: “Результати не замінять честі”.
Нагадаємо, раніше ультрас “Динамо” заявили, що тепер “завжди будуть нагадувати, до якого стану Суркіси довели клуб”.
Також фанати впевнені, що до керівництва в “Динамо” повернувся старший з братів Суркісів – Григорій, який сьогодні є народним депутатом від ОПЗЖ. А слідом за ним – до ФК “повернулася політика реваншизму”, вважають вболівальники.
"Жирона" підписала форварда збірної України U-21 Олександра Пищура
Українська стрибунка Магучіх взяла друге поспіль золото у літньому сезоні
Алжир подав скаргу на суддівство до ФІФА через епізод за участю Мессі
Гімнастку Онофрійчук визнали спортсменкою травня в Україні