“Результати не замінять честі”: ультрас “Динамо” знову протестували проти Суркісів і Луческу

 Джерело

КИЇВ. 27 серпня. УНН. Ультрас “Динамо” White Boys Club перед матчем за Суперкубок України на НСК “Олімпійський” провели акцію проти президента київського клубу Ігоря Суркіса і головного тренера Мірчі Луческу. Відео з акції протесту опубліковано на сторінці WBC Ультрас Динамо в Facebook, передає УНН.

Активні вболівальники кричали: “Суркіси – ганьба “Динамо”. Луческу, go away (йди)”. А також тримали банери з такими ж написами.

Фанати підписали опубліковане відео з акції словами: “Результати не замінять честі”.

Нагадаємо, раніше ультрас “Динамо” заявили, що тепер “завжди будуть нагадувати, до якого стану Суркіси довели клуб”.

Також фанати впевнені, що до керівництва в “Динамо” повернувся старший з братів Суркісів – Григорій, який сьогодні є народним депутатом від ОПЗЖ. А слідом за ним – до ФК “повернулася політика реваншизму”, вважають вболівальники.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *