КИЇВ. 27 серпня. УНН. Ультрас “Динамо” White Boys Club перед матчем за Суперкубок України на НСК “Олімпійський” провели акцію проти президента київського клубу Ігоря Суркіса і головного тренера Мірчі Луческу. Відео з акції протесту опубліковано на сторінці WBC Ультрас Динамо в Facebook, передає УНН.
Активні вболівальники кричали: “Суркіси – ганьба “Динамо”. Луческу, go away (йди)”. А також тримали банери з такими ж написами.
Фанати підписали опубліковане відео з акції словами: “Результати не замінять честі”.
Нагадаємо, раніше ультрас “Динамо” заявили, що тепер “завжди будуть нагадувати, до якого стану Суркіси довели клуб”.
Також фанати впевнені, що до керівництва в “Динамо” повернувся старший з братів Суркісів – Григорій, який сьогодні є народним депутатом від ОПЗЖ. А слідом за ним – до ФК “повернулася політика реваншизму”, вважають вболівальники.
США перемогли Австралію та достроково вийшли до 1/16 фіналу ЧС-2026, арбітру знадобилася медична допомога
Усик розкрив подробиці знайомства з Дональдом Трампом у Білому домі
Колумбія перемогла Узбекистан на старті ЧС-2026, Гана вирвала перемогу над Панамою
Українські шпажисти здобули бронзу чемпіонату Європи з фехтування