КИЇВ. 27 серпня. УНН. У Києві в районі Майдану Незалежності через аварію на електромережі знеструмлено частину ТЦ “Глобус” та фонтани. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу КМДА.
“Через аварію на електромережі в районі Майдану Незалежності, знеструмлено “Великий” та “Малі” фонтани, частину ТЦ “Глобус” та прилеглі житлові будинки. Орієнтовний термін відновлення електропостачання – 20:00 27 серпня”, – сказано у повідомленні.
Уточнюється, що водограї на Майдані Незалежності запрацюють після відновлення електропостачання.
Нагадаємо, через дощі та вітер на ранок 26 серпня було знеструмлено 139 населених пунктів у чотирьох областях України.
Розтрощив скутер і врізався в огорожу - нетверезого водія затримали у Києві
У Києві внаслідок російської атаки знищено інноваційний термінал "Нової пошти"
росія вдарила по Успенському собору Києво-Печерської лаври - ексклюзивне відео
У Лаврі та Мистецькому арсеналі у Києві триває гасіння пожеж після масованого удару рф