Збройні сили України знищили російський літак у Донецькій області. А на Харківському напрямку ворог втратив 25 одиниць техніки.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.
Зазначається, що росіяни знищили Су-25 росіян у Донецькій області.
Окрім цього на Лиманському напрямку кількість бойових зіткнень збільшилася до 7, на Сіверському напрямку – до 14, на Краматорському напрямку – до 31, на Покровському напрямку – до 31.
На Торецькому, Куп’янському, Курахівському, Времівському, Гуляйпільському, Оріхівському, Придніпровському ситуація без змін, контролюється українськими підрозділами.
Що відбувається в Харківській області
У Генштабі уточнили, що на Харківському напрямку станом на 17:00 тривають бої.
“Кількість бойових зіткнень збільшилася до 12. Наші підрозділи завдали вогневого ураження по противнику, потіснили його та проводять заходи зачистки на північній околиці населеного пункту Вовчанськ”, – написало відомство.
Також розпочалося бойове зіткнення в районі населеного пункту Стариця. Загальні втрати ворога становлять 106 осіб, 25 одиниць озброєння та військової техніки.
Ситуація на фронті
Раніше в Генштабі ЗСУ повідомляли, що росіяни мали частковий успіх на півночі Харківської області, а українські воїни знищили майже 100 окупантів на цьому напрямку.
Крім цього бійці Третьої штурмової бригади спільно з іншими підрозділами ЗСУ знищили ворожу бронетехніку і показали відео.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.