Конституційний суд України визнав неконституційним призначення Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на джерело в суді.
Так, Конституційний суд прийшов до висновку, що указ про призначення Ситника є таким, що не відповідає Основному закону.
“Сьогодні КСУ дійсно ухвалив таке рішення. Указ визнано неконституційним”, – розповів співрозмовник РБК-Україна.
Зазначимо, Ситник був призначений директором НАБУ указом п’ятого президента Петра Порошенка № 218/2015 від 16 квітня 2015 року.
Нагадаємо, на початку лютого до Верховної ради внесли постанову про звільнення Ситника з посади директора НАБУ, яку підтримали 209 народних депутатів.
У травні народні депутати від “Слуги народу” звернулися до Конституційного суду щодо конституційності призначення Ситника в НАБУ,
Крім того, у Раді розробляли закон, який би дозволив звільнити директора НАБУ.
Додамо, напередодні у відставку подав голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.
Лідери G7 не ухвалюватимуть спільне комюніке щодо України на саміті у Франції - Politico
путін визнав провали армії рф та успіхи ЗСУ на день росії - ISW
Україна та Німеччина підписали угоду, яка відкриває шлях до спільної розробки нової системи ППО
ВАКС продовжив строк тримання під вартою для Галущенка, але зменшив заставу