Станом на 14:07 у лікарні “Охматдит” наразі 16 постраждалих через масовану атаку рф ,зокрема і 7 дітей, повідомив мер міста Віталій Кличко, передає УНН.
“У лікарні Охматдит наразі 16 постраждалих. Семеро з них – діти. 15 постраждалих госпіталізували”, – написав Кличко у Telegram.
Раніше повідомлялось, що у Києві зі зруйнованого росією корпусу “Охматдиту” 5 дітей вивезли на перегоспіталізацию.
Лубінець виявив проблеми в роботі лікарні швидкої допомоги Києва
Не лише у Києві: аварійні відключення зачепили Бровари, у КМВА пояснюють "технічними питаннями"
Смерть пораненого військового у столичній лікарні: перевірка медзакладу виявила порушення, проводиться судмедекспертиза
У Києві сталася масштабна ДТП, ускладнено рух на вулиці Теліги