КИЇВ. 8 вересня. УНН. Віце-чемпіон Англії “Манчестер Сіті” повідомив про два позитивні випадки тестів на коронавірус серед футболістів основного складу, передає УНН з посиланням на сайт команди.
Зараження отримали алжирський півзахисник Ріяд Марез і французький оборонець Емерік Ляпорт.
Обидва гравці в даний час дотримуються самоізоляції відповідно до протоколу Англійської Прем’єр-ліги і уряду Великобританії. У жодного з них не виявлені симптоми вірусу.
Відзначимо, що у минулому сезоні 29-річний Марез провів за “міщан” 50 матчів, відзначившись 13 голами і 16 асистами. На рахунку 26-річного Ляпорта один гол в 20 матчах.
Примітно, що за “Манчестер Сіті” виступає футболіст збірної України Олександр Зінченко.
Мексика обіграла ПАР у стартовому поєдинку Чемпіонату світу з футболу-2026
Мессі став найкращим бомбардиром в історії чемпіонатів світу
Рапіристка Сопіт виграла історичне золото на ЧЄ-2026
Голанд оформив дубль, а Норвегія здолала Сенегал у матчі з чотирма голами після перерви на ЧС-2026