Білоруська опозиціонерка Марія Колеснікова не збиралася покидати межі Білорусі. В Координаційній раді обговорювали ситуацію з членом президії ради опозиції в Білорусі Ольгою Ковальковою, яка виїхала в Польщу.
Про це заявив член Координаційної ради Максим Знак, передає “Радіо Свобода”.
“Марія сказала, що ні в якому разі не погодиться покинути країну, якщо з нею таке трапиться (що і з Ковальковою, – ред.)”, – заявив він.
В Координаційній раді заявили, що до сих пір не відомо місцезнаходження Марії Колеснікової, Антона Раднянкова і Івана Кравцова.
Нагадаємо, Прикордонний комітет повідомив, що Колеснікова, Раднянков і Кравцов перетнули кордон з Україною в пункті пропуску “Олександрівка”. Телеканал Білорусь-1 повідомив, що Колеснікова була затримана на кордоні.
Нагадаємо, опозиція Білорусі заявила про викрадення Колеснікової в центрі Мінська. МВС Білорусі і місцева міліція спростовували її затримання. Свідки повідомили, що жінку викрали біля Національного художнього музею.
Зазначимо, родичі Марії Колесникової подали заяву про її зникнення.
Кремль заявив про зрив таємної угоди Путіна та Трампа
Тимошенко подала клопотання про передачу її справи з ВАКС до Київського апеляційного суду
"Я шокована". Мелоні публічно звинуватила Трампа у брехні
Зеленський підтвердив ураження московського НПЗ на відстані 500 км